TOP 15 věcí, které můžete dělat v Beleku | atrakce a aktivity
444 51 56

TOP 15 věcí, které můžete dělat v Beleku | atrakce a aktivity

Výlety z BELEK

TOP 15 věcí, které můžete dělat v Beleku | atrakce a aktivity

Zde jsou mé nejlepší 15 věcí, atrakcí a aktivit v Beleku:

 1. Thématický park Antalya Land of Legends: Impozantní zábavní park s vzrušujícími jízdami, vodními parky a zábavními show pro celou rodinu.

 2. Nákupní třída Land of Legends: Přední nákupní ulice s různými obchody, restauracemi a zábavními zařízeními.

 3. Vodopád Kursunlu: Krásný vodopád obklopený bujnou přírodou. Ideální pro procházky a fotografování.

 4. Vodní park a delfinárium Troy Aqua Park: Skvělý vodní park s mnoha skluzavkami a bazény a také delfináriem, kde můžete zažít představení delfínů.

 5. Aspendos: Dobře zachované starověké římské město s impozantním amfiteátrem, který je pravidelně využíván pro koncerty a představení.

 6. Belek Beach Park: Krásný plážový park, ideální pro opalování, plavání a relaxaci. Jsou zde také různé vodní sporty.

 7. Hotel Thématický park Land of Legends: Luxusní resortní hotel s přímým přístupem do Thématického parku Land of Legends. Perfektní pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.

 8. Perge: Další starověké římské město s dobře zachovalými ruinami, včetně impozantního divadla, stadionu a kolonádových ulic.

 9. Moschea Belek: Krásná mešita v srdci Beleku, která stojí za návštěvu, abyste obdivovali architektonickou krásu.

 10. Golfová hřiště v Beleku: Belek je známý svými golfovými hřišti první třídy. Golfisté zde mohou vyzkoušet své dovednosti na několika náročných hřištích.

 11. Římské akvadukty: Impozantní římský akvadukt, který se klikatí přes venkov Beleku. Poskytuje skvělý pozadí pro fotografování a procházky.

 12. Národní park Kaňon Köprülü: Úchvatný národní park ideální pro aktivity jako je rafting, turistika a kempování. Malebná příroda je prostě fascinující.

 13. Turecká lázeň: Ponořte se do tradiční turecké lázeňské zkušenosti a hýčkejte své tělo a mysl masážemi a parními lázněmi.

 14. Marina Belek: Malebná jachtařská přístav, která nabízí různé zábavní aktivity jako jsou výlety lodí, rybaření a vodní sporty.

 15. Venkovní sporty v Beleku: Užijte si venkovní aktivity jako jsou jízda na quadu, jízda na koni nebo safari ve 4x4, abyste objevili přírodní krásy oblasti a zažili adrenalinový nával.

Belek nabízí širokou škálu aktivit a atrakcí pro cestovatele všech věkových kategorií a vkusů. Ať už hledáte kulturu, dobrodružství nebo relaxaci, určitě to v Beleku najdete.