Travelassistant24
444 51 56

UPGRADE PŘEVOZU na letiště Istanbul (IST)

Kombinace s exkluzivním
FAST TRACK & CIP LOUNGE - Službou
na letišti Istanbul (IST).

PRIVATE-TRANSFERS
Minimální ceny za přenosová vylepšení na vozidlo z letoviska na letiště Istanbul (IST)
Ceny za službu Fast Track & CIP Lounge na osobu na letišti Istanbul (IST)
Dospělí0 €
Děti (3-12)0 €
Kojenci (0-2)0 €
Použijte níže uvedený formulář k získání dalších informací o alternativních možnostech vozidel a k rezervaci.
Flughafen-cip-service-antalya-airport
Search & Go

Zažijte exkluzivní pohodlí s naší službou Fast Track & CIP Lounge na letišti Istanbul (IST)

Vítejte v plynulém a uvolněném cestovním zážitku! Naše služba Fast Track & CIP Lounge na letišti Istanbul (IST) vám nabízí možnost užívat si létání bez ztráty času, když jste na terminálu. Doprovázeni naším přátelským asistentem CIP, který se věnuje zlepšení vašeho cestovního potěšení, rychle a pohodlně dokončíte své formality, začínající privilegovaným přístupem k terminálu.

Na letišti Istanbul (IST) budete mít prospěch z naší speciální oblasti pro CIP check-in, která vám umožní odbavení bez dlouhého čekání. Náš zkušený personál vás bude doprovázet celým procesem, od pasové kontroly a bezpečnostní kontroly až po odbavení a manipulaci s zavazadly.

Jako vrchol vaší cesty vám nabízíme bezplatnou službu Wi-Fi a bohatou nabídku občerstvení v našich stylových a pohodlných CIP salónech na letišti Istanbul (IST). Zde si můžete odpočinout a osvěžit se při čekání na svůj let, strávit čas před odletem v příjemné atmosféře.

Náš servisní proces zahrnuje následující kroky:

1. Vyzvednutí na CIP místě setkání na vstupu do terminálu příslušného letiště.
2. Přístup do terminálu prostřednictvím speciální CIP brány, která vám poskytne rychlý a pohodlný vstup.
3. Transakce na našich privilegovaných check-in přepážkách, které vám nabízejí efektivní odbavení bez dlouhých čekání.
4. Provedení privilegované pasové kontroly pro zajištění plynulého průchodu.
5. Užijte si naši exkluzivní službu CIP Lounge, která vám poskytne pohodlný útočiště k odpočinku před vaším letem.

Vyberte si naši službu Fast Track & CIP Lounge na letišti Istanbul (IST) pro váš další výlet a využijte maximum z vašeho cestovního zážitku a optimalizujte svou cestu od okamžiku, kdy přistáváte na letišti Istanbul (IST), až po nástup na palubu. Jako váš místní zástupce se těšíme na vaše přivítání na letišti Istanbul (IST) a poskytnutí vám prvotřídní služby.


Objevte exkluzivní výhody upgradu pro vaši zpáteční přepravu na letiště Istanbul (IST)!

Představte si, že vy a vaši společníci budete přivítáni exkluzivním vozidlem rezervovaným pouze pro vás. Ve společnosti společnosti Meeting Point Transfers zajistíme, že vaše návratová cesta na letiště Istanbul (IST) bude co nejpříjemnější. Pro skupiny až tří osob je obvykle k dispozici pohodlné auto, zatímco větší skupiny od čtyř do deseti osob jsou vybaveny prostorným (mini) autobusem. Vaše vozidlo a osobní řidič budou čekat přímo v hotelu nebo vašem ubytování, abyste mohli ihned odjet, aniž byste ztráceli čas.

Užijte si přímou jízdu bez odboček nebo zastávek na letiště Istanbul (IST)

Soukromým převozem se dostanete přímo z hotelu nebo vašeho ubytování na letiště Istanbul (IST) bez odboček nebo zastávek. Zapomeňte na dlouhé hledání taxi nebo tlačení v autobusech nebo vlacích - s soukromým převozem začnete svou návratovou cestu uvolněně. Dokonce i po nejdelší dovolené díky soukromému převozu dorazíte na letiště Istanbul (IST) čerství a uvolnění.

Relaxujte a nechte plánování na nás

Na webu www.travelassistant24.com můžete snadno vyhledat dostupný a spolehlivý soukromý převoz z hotelu nebo vašeho ubytování na letiště Istanbul (IST) a rezervovat si ho přímo. Nemusíte se starat o to, jak se dostanete z hotelu nebo ubytování na letiště Istanbul (IST), protože spolupracujeme s vybranými nejlepšími autobusovými společnostmi a řidiči, abychom zajistili, že budete vyzvednuti včas a spolehlivě. Rezervace soukromého převozu je jednoduchá a rychlá: jednoduše zadejte své údaje a do 24 hodin obdržíte potvrzení o rezervaci.

Jaké informace potřebujeme pro váš upgradovaný převoz?

Chcete-li si rezervovat upgradovaný soukromý převoz na letiště Istanbul (IST), potřebujeme informace o vašem výchozím bodu (hotel nebo ubytování) a cíli (příletové letiště). Zadejte datum cesty, čas příletu a/nebo odletu a přesný počet osob, abyste zjistili cenu za upgradovaný soukromý převoz na letiště Istanbul (IST). Pro konečnou rezervaci potřebujeme pouze váš přesný číslo letu, osobní údaje a platební informace - a váš upgradovaný soukromý převoz je zarezervován.

Objevte exkluzivní výhody upgradu pro vaši zpáteční přepravu na letiště Istanbul (IST)!


Důležité Upozornění


Poskytovatel:
"Meeting Point Turkey"
Poplatek za rezervaci:
Za rezervaci se neúčtují žádné další poplatky.
Podmínky Stornování:
Vrácení 100% částky je poskytnuto v případě stornování až 1 den před zahájením vaší zkušenosti.